Fortron VITA BD 750W PPA7508001
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
FSP VITA BD/750W/ATX 3.1/80PLUS Bronze 230V/Retail - Fortron VITA BD 750W PPA7508001FSP VITA BD 750W Vlastnosti * účinnosť >88% pri typickej záťaži * certifikácia 80 PLUS® 230V EU Bronze * kompletná ochrana: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO Technické parametre Model: VITA-750BD Výkon: 750W Formát: ATX12V V3.1 PFC: aktívny Typ ventilátora: objímkové ložisko, 120mm Rozmery: 1... |
Fortron VITA BD 750W PPA7508001FSP VITA BD 750W, PC zdroj EAN: 4711498480217 Part number: Popis produktu není dostatečný? Našli jste chybu? Napište na objednávky@euroking.cz děkujeme |
Fortron VITA BD 750W PPA7508001FSP VITA BD 750W Vlastnosti * účinnost >88% při typické zátěži * certifikace 80 PLUS® 230V EU Bronze * kompletní ochrana: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO Technické parametry Model: VITA-750BD Výkon: 750W Formát: ATX12V V3.1 PFC: aktivní Typ ventilátoru: objímkové ložisko, 120mm Roz... |
Fortron VITA BD 750W PPA7508001\nFSP VITA BD 750W \n \nVlastnosti \n* účinnosť >88% pri typickej záťaži \n* certifikácia 80 PLUS® 230V EU Bronze \n* kompletná ochrana: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO \n \nTechnické parametre \nModel: VITA-750BD \nVýkon: 750W \nFormát: ATX12V V3.1 \nPFC: aktívny \nTyp ventilátora: objímkové... |
FSP/Fortron VITA BD, ATX 3.1, 80+ Bronze, 750W, PPA7508001V souladu s příručkou Intel® Power Design Guide ATX 3.1 Řada VITA BD je kompatibilní s nejnovější regulací ATX 3.1, která podporuje až 200% vybočení napájení, a s novým rozhraním konektoru PCIe 12V-2x6, které zajišťuje špičkový výkon při budoucím upgradu hardwaru. Vysoká účinnost v certifikované br... |
FSP VITA BD/750W/ATX 3.1/80PLUS Bronze 230V/Retail (PPA7508001)Žádný počítač, pracovní stanice či server nemohou fungovat bez dostatečného zdroje. Je tedy nežádoucí podcenit výběr takového komponentu. Kromě dodání vstupního proudu do počítače může prodloužit životnost komponentů a šetřit elektřinu. FSP Fortron VITA BD 750W 750 W opatří chráněný transfer elektri... |
FSP zdroj VITA BD 750, 80 PLUS bronze, 750W ATX 3.1 (FORTRON)Účinnost nad 88 % při typické zátěži 80 PLUS ® 230V EU bronzová certifikace Prémiové, celočerné kabely pro snadnější vedení kabelů Kompletní ochrany: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO Jmenovitý výstupní výkon 650W Form Factor ATX12V V3.1 Certifikace 80 PLUS 230V EU bronz Vstupní napětí ... |